П`ятниця, 29.03.2024, 17:21 | RSS | Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход
Створення
Просування
Оптимізація
Ми переїхали!!!
Нова адреса сайту http://buildsait.pp.ua/
Главная
Меню сайта
Категории раздела
Підготовка до створення сайта [8]
Добре спроектований проект, буде створити простіше та швидше. Сюди відноситься: вибір тематики сайта, практичні поради для початківців і ін...
Установка програм [9]
Список необхідних програмних інструментів для створення web-проектів (сайтів). Інструкції по установці програм і посилання на дистрибутиви.
Приклад створення web-сайту [12]
Опис практичного прикладу створення конструкції web-сайту. Практичний приклад створення web-сайту.
Хостинг і домен [7]
Поняття хостингу і домену. Опис видів хостингу, їх порівняння і правила вибору оптимального хостингу. Як правильно підібрати ім'я домену...
Оптимізація web-сайту [7]
Оптимізований під пошукові системи web-сайт забезпечує високі позиції, швидку індексацію сторінок і, як результат, більшу кількість відвідувачів.
Розкручення web-сайту [9]
Опис основних видів і способів розкручення web-сайту. Опис різноманітних факторів, які впливають на позицію отриманих сторінок web-сайту при пошуковому запиті.
Заробіток web-майстра [6]
Опис основних видів заробітку web-майстрів, власників сайтів. Опис деяких партнерських програм, спосіб їх ефективного використання.
Joomla, Drupal, Wordpress [3]
Статті про CSM Joomla, Drupal та Wordpress
Joomla [4]
Матеріали пов'язані з використанням Joomla
Wordpress [1]
Матеріали пов'язані з використанням Wordpress
Drupal [1]
Матеріали пов'язані з використанням Drupal
Поиск
Наші спонсори
Тут може бути розміщена Ваша реклама

Главная » Статьи » Joomla, Drupal, Wordpress

CMS: кому яку обрати?
   Щоб скласти гідну конкуренцію в Інтернеті, а також витрачати більше часу на підготовку саме контенту (вмісту сайту), а не на боротьбу з сайтом, без хорошої  системи управління сайтом (CMS) не обійтися. В наш час існує безліч CMS, тому легко заплутатися  в цьому різноманітті. Дана стаття має на меті хоча б поверхнево пролити світло на те, як обрати собі безкоштовну CMS для власного сайту.

   Поради про те, яка CMS є краща, як на мене, завжди будуть суб’єктивними, оскільки кожна CMS має свої переваги і недоліки. CMS слід вибирати виходячи з того, для чого потрібний сайт: для ведення блоґу одна CMS підійде краще за іншу, для Internet-магазину підійде та, яка орієнтована на сайт магазину, тощо. Тому цього питання (а саме — яка система керування сайтом є краща) ми не підніматимемо. А обмежимося лише оглядом веб-ресурсів, які дають можливість швидко підібрати собі CMS, та оглядом деяких систем, які імпонують особисто мені.

   Отже, для початку розглянемо сайти, які можливо допоможуть вам зробити вибір CMS під ваші потреби:
  1. http://cmslist.ru/ - За словами творців сайту: «CMSList.ru — один з найбільших російськомовних проектів, присвячених системам управління контентом». Портал надає розробникам CMS можливість безкоштовно публікувати дані про свою систему, а користувачам - шукати, порівнювати і вибирати найбільш відповідну до їхніх потреб CMS.
  2. http://cmsworld.ru/ - «Мир CMS» — це, як ви уже, мабуть, здогадались, портал про системи управління сайтами. Мета сайту — представити ринок кращих російськомовних CMS максимально повно.
  3. http://catalogcms.ru/ - Даний сайт-каталог допоможе вам підібрати підходящу CMS.
  4. http://cmsmagazine.ru/ - CMS Magazine — аналітичний портал ринку веб-розробок. Тут ви знайдете огляд, порівняння і рейтинг CMS.
  5. http://www.cmsmatrix.org/ - The CMS Matrix — англомовний ресурс для порівняння CMS’ок (The Content Management Comparison Tool). Цей сайт для кожного, хто цікавиться сучасними CMS’ками. Тут ви можете обговорювати, дискутувати на форумі проекту, голосувати за будь-яку систему і звичайно порівнювати різні CMS, доступні на ринку сьогодні.
  6. http://www.opensourcecms.com/ - Ідея сайту opensourceCMS полягає в тому, щоб створити місце, де ви зможете перевірити вподобану вами CMS на ділі без необхідності її встановлення. Адже не кожен зможе чи захоче встановлювати систему керування лише для того, щоб подивитися на її можливості. Девіз сайту — «Try Before You Install».

   Нижче наведу кілька, симпатичний особисто мені, CMS, а також веб-ресурси, на яких можна отримати про ці системи більш повну інформацію.

   Joomla — простота в управлінні

Joomla — фактичний лідер по можливостях і кількості ком’юніті (спільнота). Це ідеальний вибір, коли потрібно зробити сайт швидко без спеціальних знань в програмуванні. На Joomla можна створити, як сайт-візитку, персональний сайт, так і великі потужні портали, інформаційні проекти,  корпоративні сайти.

   Joomla! — простота в управлінні



Інтернет-ресурси:
http://joomla.org —  офіційний сайт Joomla!
http://joomla.org.ua — Joomla! — українська спільнота.
http://joomla-ua.org — Joomla! Україна.
http://joomlaportal.ru — Joomla! CMS російською.
http://joomla.ru — російськомовний сайт присвячений CMS Joomla!
http://joom.ru — «Русский дом CMS Joomla!».

   Drupal — для досвідчених користувачів

   CMS Drupal — система управління веб-сайтами з відкритим кодом, яка розробляється та підтримується великою кількістю людей з усього світу. Це хороший  двигунець (від англ. «engine»), який призначений для спільного керування контентом сайту багатьма користувачами. Система піддається розширенню за рахунок модулів. Друпал можна використовувати при створенні соціальних мереж, порталів, інтернет-газет, різного роду блоґів, тощо. По суті, Drupal — це навіть не CMS, а каркас (framework) для створення потужних налаштовуваних веб-сайтів.

   Drupal - для досвідчених користувачів


Інтернет-ресурси:
http://drupal.org — офіційний сайт Drupal (англомовний).
http://drupal.ridne.net/ — українська спільнота розробників та користувачів Drupal.
http://drupal.kiev.ua/ — Drupal українською мовою.
http://drupal.ru — сайт для російськомовних користувачів Drupal.
   Гнучкість системи проявляється в умінні працювати з URL’ами, категоріями, словниками термінів, архівом, тощо. Щоправда, серед пересічних користувачів в Інтернеті побутує думка про складність даної системи, про те, що вона потребує певних навиків у програмуванні. Її часто називають «CMS, що зроблена програмістами для програмістів».

   WordPress — блоґова CMS

   WordPress — гнучка в налаштуванні, має розвинуті бази розширень і шаблонів, легко піддається змінам в коді і дизайні, добре оптимізована під пошукові системи, блоґова система керування сайтом. Ця система орієнтована на естетику, веб-стандарти і простоту у використанні. Можливості WordPress можуть бути значно розширені (легко можна додати нові функції) за допомогою простої у використанні архітектури модулів, що підключаються.

   WordPress - блоґова CMS



Інтернет-ресурси:
http://wordpress.org  — офіційний сайт проекту.
http://www.mpcr.biz/ — «Твій гід в україномовному WordPress: теми, плаґіни, інформація».
http://mywordpress.ru/ — все про ВордПресс російською.
http://wordpress-russia.org — WordPress Russia.
http://wphelp.ru — уроки Wordpress: плагіни, шаблони, налаштування та інші корисні речі.
http://ru-wordpress.org/ — «Русский WordPress».
http://wpnews.ru — все про Wordpress.
    WordPress — це те, що ви використовуєте, коли хочете працювати з вашим програмним забезпеченням для ведення web-журналів (блоґів), а не боротися з CMS» — CMS Matrix.

Категория: Joomla, Drupal, Wordpress | Добавил: defaultNick (26.11.2009)
Просмотров: 1300
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz