Понеділок, 29.04.2024, 22:21 | RSS | Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход
Створення
Просування
Оптимізація
Ми переїхали!!!
Нова адреса сайту http://buildsait.pp.ua/
Главная
Меню сайта
Категории раздела
Підготовка до створення сайта [8]
Добре спроектований проект, буде створити простіше та швидше. Сюди відноситься: вибір тематики сайта, практичні поради для початківців і ін...
Установка програм [9]
Список необхідних програмних інструментів для створення web-проектів (сайтів). Інструкції по установці програм і посилання на дистрибутиви.
Приклад створення web-сайту [12]
Опис практичного прикладу створення конструкції web-сайту. Практичний приклад створення web-сайту.
Хостинг і домен [7]
Поняття хостингу і домену. Опис видів хостингу, їх порівняння і правила вибору оптимального хостингу. Як правильно підібрати ім'я домену...
Оптимізація web-сайту [7]
Оптимізований під пошукові системи web-сайт забезпечує високі позиції, швидку індексацію сторінок і, як результат, більшу кількість відвідувачів.
Розкручення web-сайту [9]
Опис основних видів і способів розкручення web-сайту. Опис різноманітних факторів, які впливають на позицію отриманих сторінок web-сайту при пошуковому запиті.
Заробіток web-майстра [6]
Опис основних видів заробітку web-майстрів, власників сайтів. Опис деяких партнерських програм, спосіб їх ефективного використання.
Joomla, Drupal, Wordpress [3]
Статті про CSM Joomla, Drupal та Wordpress
Joomla [4]
Матеріали пов'язані з використанням Joomla
Wordpress [1]
Матеріали пов'язані з використанням Wordpress
Drupal [1]
Матеріали пов'язані з використанням Drupal
Поиск
Наші спонсори
Тут може бути розміщена Ваша реклама

Главная » Статьи » Оптимізація web-сайту

Створення статичних сторінок
Створення статичних сторінок
   У процесі створення сайту, Ви стикнетись з думками інших веб-майстрів про перевагу статичного сайту над динамічним в плані його кращої індексації пошуковими системами.
   У рекомендаціях для веб-майстрів на Google написано: якщо ви вирішите використовувати динамічні сторінки (тобто такі, в URL яких міститься символ "?"), враховуйте, що не всі сканери пошукових систем сканують динамічні сторінки так само успішно, як і статичні, краще скоротити довжину й кількість параметрів. Таким чином, видно, що індексація динамічних сторінок затрудняється через використання символу "?" та довжини/кількості параметрів.
   По моїй практиці, можу сказати що динамічна сторінка з 4-5 параметрами в адресному рядку успішно індексується пошуковими системами без яких-небудь проблем. Але все-таки, багато хто з веб-майстрів намагаються не використовувати динамічні адресні рядки із символом "?", а використовують метод передачі даних у вигляді віртуальних каталогів (наприклад, http://info-pages.com.ua/catalog/2).

   Суть такого методу лежить у наступному. Використовується обробка адресного рядка і його перетворення самим Web-сервером, за допомогою файлу .htaccess і правила для Web-сервера mod_rewrite. Інакше кажучи, всі параметри передаються у вигляді віртуальних папок, а Web-сервер відбирає ці параметри, складає динамічний адресний рядок і виконує файл index.php.

   Наприклад у вас є адресний рядок:
   http://info-pages.com.ua/index.php?catalog=2&tema=style
   Ми перероблюємо його у вигляді посилання з віртуальними папками й одержуємо:
   http://info-pages.com.ua/catalog/2/tema/style

   Далі, нам необхідно вказати Web-серверу як обробити посилання й передати параметри файлу index.php.
   Для цього, у файл .htaccess пишемо наступний код:

   #вмикаємо mod_rewrite
   RewriteEngine On
   Options +FollowSymLinks
   #зазначаємо шлях до index.php відносно місця знаходження файлу .htaccess
   RewriteBase /
   RewriteRule ^(.*)/catalog/(.*)/tema/(.*)$ $1/index.php?catalog=$2&tema=$3

   У такий от спосіб, ми вказали Web-серверу, що якщо буде перехід по адресному посиланню потрапляючий під цей шаблон, то йому необхідно буде обробити й передати параметри файлу index.php. Тепер детально розберемо приклад вище:

   Функція RewriteRule - перенапрямок посилання, із вказаного шаблона ^(.*)/catalog/(.*)/tema/(.*)$ на посилання $1/index.php?catalog=$2&tema=$3, де
^ - символ початку рядка;
$ - символ закінчення рядка;
(.*) - будь-який символ (кількість символів), які заносяться в змінні (можете також спробувати "([^/]+)", "([^&]+)" і "([^\]+)", тому що комбінація (.*) дуже ненажерлива перебирає всі комбінації, тоді як перераховані - означають підставити символ (символи) не рівні слешу, амперсанду або зворотному слешу, відповідно);
$1, $2, $3 - це змінні, які ми одержали в результаті, відповідно.

  Як бачите, нічого складного немає, необхідно просто продумати заздалегідь шаблон посилання, і в результаті сторінка хоча й залишиться динамічною, тільки виглядати буде як статична.

   Можливі проблеми після установки коду:
   Вам необхідно буде вказати шляхи малюнків (зображення) і бібліотеків стилів тому що, Web-сервер починає їх шукати у віртуальній папці до якої ми неначебто перейшли, для цього щоб вказати правильний шлях до підвантажених малюнків і бібліотек стилів зазначте в тезі <head> перед завантаженням бібліотек стилів тег <base href="http://ваш_хост">.
   Для зручності визначення хоста можете використовувати значення змінної PHP $_SERVER['HTTP_HOST'].
Категория: Оптимізація web-сайту | Добавил: defaultNick (23.11.2009)
Просмотров: 889
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz