П`ятниця, 26.04.2024, 02:42 | RSS | Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход
Створення
Просування
Оптимізація
Ми переїхали!!!
Нова адреса сайту http://buildsait.pp.ua/
Главная
Меню сайта
Категории раздела
Підготовка до створення сайта [8]
Добре спроектований проект, буде створити простіше та швидше. Сюди відноситься: вибір тематики сайта, практичні поради для початківців і ін...
Установка програм [9]
Список необхідних програмних інструментів для створення web-проектів (сайтів). Інструкції по установці програм і посилання на дистрибутиви.
Приклад створення web-сайту [12]
Опис практичного прикладу створення конструкції web-сайту. Практичний приклад створення web-сайту.
Хостинг і домен [7]
Поняття хостингу і домену. Опис видів хостингу, їх порівняння і правила вибору оптимального хостингу. Як правильно підібрати ім'я домену...
Оптимізація web-сайту [7]
Оптимізований під пошукові системи web-сайт забезпечує високі позиції, швидку індексацію сторінок і, як результат, більшу кількість відвідувачів.
Розкручення web-сайту [9]
Опис основних видів і способів розкручення web-сайту. Опис різноманітних факторів, які впливають на позицію отриманих сторінок web-сайту при пошуковому запиті.
Заробіток web-майстра [6]
Опис основних видів заробітку web-майстрів, власників сайтів. Опис деяких партнерських програм, спосіб їх ефективного використання.
Joomla, Drupal, Wordpress [3]
Статті про CSM Joomla, Drupal та Wordpress
Joomla [4]
Матеріали пов'язані з використанням Joomla
Wordpress [1]
Матеріали пов'язані з використанням Wordpress
Drupal [1]
Матеріали пов'язані з використанням Drupal
Поиск
Наші спонсори
Тут може бути розміщена Ваша реклама

Главная » Статьи » Хостинг і домен

Міфи та легенди про безкоштовний хостинг
Міфи та легенди про безкоштовний хостинг

    Як відомо, в Інтернеті існує три основних види хостингу:
  1. Платний хостинг (ПХ), який продається за гроші;
  2. Безкоштовний хостніг (БХ), про який мова піде нижче;
  3. Бонусний хостинг, що надається безкоштовно, тобто як бонус (заохочення) у разі купівлі контрактного Dial-Up доступу в Інтернет.
    У цій статті буде розглянуто три найбільш популярні омани, пов'язаних з безкоштовним хостингом, а саме:
  1. Впевненість у тому, що хороший безкоштовний хостинг ні в чому не повинен поступатися нормальному платному хостингу;
  2. Розуміння хорошого БХ як БХ, що надає можливість виконання своїх скриптів;
  3. Думка, що ідеальне призначення БХ - це масштабні некомерційні web-проекти з великим трафіком.
   
Про те, що безкоштовний хостинг нічим не повинен відрізнятися від платного, або принаймні, бути з ним цілком порівнянними.
Арrументація: "Хостинг - це місце на диску комп'ютера, безперервно підключеного до Інтернет, призначений для розміщення на ньому веб-сайтів. Яка різниця, платяться гроші за хостинг безпосередньо з моєї кишені, або якимось іншим шляхом, тобто опосередковано ( за рекламу на сайтах, що використовують БX, наприклад)? Ну а раз ніякої різниці немає, то й рівень послуг ПХ і БХ повинен бути однаковим ".
    Насправді, веб-хостинг, це не тільки "місце на диску", але ще й:
  1. Трафік, який коштує грошей;
  2. Дороге програмне забезпечення, у тому числі й те, що розробляється фахівцями фірми хостинг-провайдера;
  3. Оплата праці висококваліфікованих фахівців, системних адміністраторів, який наглядає за роботою серверів та п / о, налагоджують їх, а при необхідності - самостійно розробляють п / о;
  4. Оренда приміщення, охорона, транспорт, зарплата співробітників, не пов'язаних безпосередньо з комп'ютерними системами;
  5. Прибуток фірми (заради якої, власне, все і затівалося).
    Принципова різниця в економічній стороні БХ і ПХ зводиться до наступного:
  • провайдер платного хостіга отримує за свої послуги стільки, скільки вони реально коштують (за умови, що клієнт готовий заплатити за той чи інший набір сервісів, в іншому випадку фірма закривається);
  • провайдер безкоштовного хостингу змушений шукати компромісні рішення між вартістю реклами в Інтернет, собівартістю хостингу і привабливістю своєї пропозиції для бажаючих отримати хостинг безкоштовно, що, у підсумку, і призводить до реально існуючого на сьогодні балансу "ціна / якість" на ринку безкоштовного хостингу.

Робимо висновок:
   від безкоштовного хостингу за визначенням неможливо вимагати того, чого ми вимагаємо від платного хостингу, так як і ПХ і БХ дає нам тільки те, за що ми реально платимо, незалежно від того, проводиться ця оплата рублями, Банеропоказами або позитивним впливом наших сайтів на імідж провайдера хостингу.
    Прагнення безкоштовних хостингів "утриматися на плаву" іноді породжує химерні і неоднозначні рішення такі, як наприклад:
  1. низька швидкість завантаження даних;
  2. "пульсуючий" реклама
  3. регулярне проріджування сайтів
  4. і ін.
   У будь-якому разі користувачі повинні ставитися до таких "примочок" з розумінням, оскільки саме такі ходи адміністрації серверів безкоштовного хостингу (СБХ) дозволяють нам, в кінцевому підсумку, користуватися послугою безкоштовного хостингу.

   
Міф другий: "Хороший безкоштовний хостинг - це хостинг з підтримкою скриптів користувача".
Арrументація:"Одна з основних відмінностей БХ і ПХ - це неможливість запускати власні скрипти (SSI, PHP, CGI, ASP і ін) на серверах безкоштовного хостингу (СБХ), тоді як сервера платного хостингу (СПХ) таку можливість надають. Тим не менше, існують і БХ, що дозволяють запуск власних скриптів, і, очевидно, що такі хостинги є великим кроком вперед по відношенню до загальної тенденції, властивої серверів безкоштовного хостингу. "
    Насправді ситуація далеко не так чудово, як це багато хто собі уявляють ...
  1. Як ми вже з'ясували, можливості платного та безкоштовного хостингу відрізняються принципово, і не тому, що так комусь одного разу захотілося, а за більш ніж об'єктивних причин.
  2. Виходячи з цього, дуже логічно було б припустити, що загальний рівень пропонованої послуги БХ у різних провайдерів буде приблизно однаковим. І це дійсно так, за винятком безкоштовного хостингу ... з підтримкою власних скриптів користувача, відгуки про який значно гірше, ніж про будь-якому іншому безкоштовному хостингу.
    Справа в тому, що крім "крутого" і "прогресивного" запуску скриптів є ще такі нудні й сумні речі, як:
  1. "стійкість" серверів;
  2. доступність сайту 24 години на добу по протоколах http:// і ftp://;
  3. збереження даних;
  4. чуйність служби підтримки
  5. терпимість адміністрації СБХ до контенту сайтів
  6. метод вставки своєї реклами в сторінки розташованих на БХ сайтів і т.д
   Всі ці показники у СБХ з підтримкою скриптів ЗНАЧНО ГІРШЕ, ніж у СБХ без такої. Ніякої містики або підвоху тут немає. Як ми вже з'ясували, фінансові, технічні та адміністративні можливості СБХ приблизно однакові, і в результаті, даючи клієнтові щось одне, БХ відбирає у нього щось інше, і СБХ з підтримкою призначених для користувача скриптів - наочний тому приклад.

    Далеко не повний перелік "принад" БХ з підтримкою скриптів:
  • Регулярні "падіння" серверів, за яких Ваш сайт не доступний ні Вам, ні іншим користувачам;
  • служба підтримки, яка не відповідає на Ваші запити;
  • адміністрація СБХ, незрозуміло за якими критеріями регулярно "проріджуює" сайти
   Буває й ще крутіші ...
   Наприклад, відомий безкоштовний хостинг з підтримкою скриптів не так давно "порадував" своїх клієнтів новиною про зникнення зі свого вінчестера їх баз даних MySQL. Компанія принесла вибачення користувачам ... Це вже добре, але ж могли просто зробити вигляд, що нічого такого не відбулося, подумаєш, кілька сайтів кудись зникли, невелика біда ...


Робимо висновок:
   підтримка СБХ користувача скриптів є не показником якості БХ, а скоріше, свідченням його відсутності: Яке ж це якість, коли сервери постійно перебувають "в ауті", сайти стають недоступними, а акаунти видаляються з СБХ з приголомшливою регулярністю?

   Легенда про найбільш доцільний спосіб використання БХ: "БХ - це ідеальний вибір для великих [некомерційних] веб-проектів з безмежним споживанням трафіку".
   (Однак, існує два варіанти легенди, одна з яких демонструє більш тверезий погляд на життя, мовляв, комерційним проектам на БХ робити нічого за визначенням, але як ми зараз побачимо, на практиці обидві версії є неспроможними)

Аргументація: "Місце і трафік на БХ даються безкоштовно, причому на трафік, як правило, не накладається взагалі ніяких обмежень, а якщо місце і обмежена, то можна придумати, як його збільшити. Головне, в будь-якому випадку за хостинг та трафік взагалі нічого платити не потрібно, чи це не межа мрій великих сайтів? "

    Насправді так може думати тільки людина, яка
  1. сама ніколи в житті не намагалася створити "великого веб-проекту з безмежним споживанням трафіку";
  2. не бачить ніякої різниці між сайтами розміром в 10, 1000 і 10 000 сторінок.
   До речі, "безмежний" трафік теж не з'являється сам по собі, його створюють відвідувачі, яким не байдужі, наприклад, такі речі, як швидкість завантаження сторінок, наявність сторонньої реклами, доменне ім'я сайту та інші, причому, на перший погляд навіть зовсім малозначні речі .
   Це вже не кажучи про те, що одного разу Ваш чудовий веб-сайт може здатися підозрілим адміністрації СБХ і всі Ваші труди підуть під три чорти ...


Робимо висновок:
   БХ - це самий невдалий вибір для серйозних, що регулярно оновлюються і розраховують на високу відвідуваність ресурсів. Набагато ефективніше буде знайти спонсорів, однодумців або просто відкласти гроші, економлячи на щотижневих походах в "МакДональдс", але зате мати такий сайт на відповідного рівню хостингу.

    І так, настав час підвести якусь логічну риску під нашими міркуваннями на тему безкоштовного хостингу.
  • Чи повинен він існувати?
  • І якщо так, то навіщо?
  • Хто міг би ним скористатися з максимальною вигодою (і без втрат) для себе?
  • Які перспективи у БХ, що його чекає в майбутньому?
   По-перше, безкоштовному хостингу бути. Він вигідний як компаніям, які його надають, так тим, хто їм користується. Найбільш доцільно, на мій погляд, використовувати такий хостинг для невеликих (до 100 html-сторінок) некомерційних тематичних веб-проектів, для домашніх сторінок окремих громадян, як веб-візиток невеликих неприбуткових організацій і т.п.
   По-друге, найімовірніше, що надалі відбудеться чіткий поділ БХ на три групи:масовий,елітний та тематичний. Причому користувачі двyx друга цілком можуть розраховувати на рівень БХ, який можна порівняти з рівнем середнього ПХ.


   Уже було сказано, але під кінець доречно повторитися:
   безкоштовний хостинг навряд чи коли небудь стане рівнею платному хостингу. Сама назва "безкоштовний", а так само можливість адміністрації СБХ безкарно чинити свавілля на своїх серверах відлякує багатьох користувачів.
Категория: Хостинг і домен | Добавил: defaultNick (26.02.2010)
Просмотров: 958
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz