Четвер, 25.04.2024, 12:47 | RSS | Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход
Створення
Просування
Оптимізація
Ми переїхали!!!
Нова адреса сайту http://buildsait.pp.ua/
Главная
Меню сайта
Категории раздела
Підготовка до створення сайта [8]
Добре спроектований проект, буде створити простіше та швидше. Сюди відноситься: вибір тематики сайта, практичні поради для початківців і ін...
Установка програм [9]
Список необхідних програмних інструментів для створення web-проектів (сайтів). Інструкції по установці програм і посилання на дистрибутиви.
Приклад створення web-сайту [12]
Опис практичного прикладу створення конструкції web-сайту. Практичний приклад створення web-сайту.
Хостинг і домен [7]
Поняття хостингу і домену. Опис видів хостингу, їх порівняння і правила вибору оптимального хостингу. Як правильно підібрати ім'я домену...
Оптимізація web-сайту [7]
Оптимізований під пошукові системи web-сайт забезпечує високі позиції, швидку індексацію сторінок і, як результат, більшу кількість відвідувачів.
Розкручення web-сайту [9]
Опис основних видів і способів розкручення web-сайту. Опис різноманітних факторів, які впливають на позицію отриманих сторінок web-сайту при пошуковому запиті.
Заробіток web-майстра [6]
Опис основних видів заробітку web-майстрів, власників сайтів. Опис деяких партнерських програм, спосіб їх ефективного використання.
Joomla, Drupal, Wordpress [3]
Статті про CSM Joomla, Drupal та Wordpress
Joomla [4]
Матеріали пов'язані з використанням Joomla
Wordpress [1]
Матеріали пов'язані з використанням Wordpress
Drupal [1]
Матеріали пов'язані з використанням Drupal
Поиск
Наші спонсори
Тут може бути розміщена Ваша реклама

Главная » Статьи » Приклад створення web-сайту

10. Favicon - іконки Вашого сайту
   Favicon - іконки Вашого сайту

   Favicon ("зображення, значок", цей термін утворений від слова "Favorites", що означає меню обраних посилань в Internet Explorer) - це мініатюрні зображення, що характеризують сайт, їх можна порівняти з аватарами. Якщо таке зображення в сайту є, воно відображається ліворуч від URL сайту
   На сьогодні іконки підтримують всі сучасні браузери й навіть пошукові системи, які відображають іконки в результаті видачі запитів

   Актуальність іконок для сайтів на сьогоднішній день обумовлює й тим, що Яндекс почав їх показувати в результатах пошуку, для цього виділений спеціальний сервер, і пошуковий робот, що спочатку відшукує іконки, потім перебиває на них формат в PNG і записує на власний сервер, щоб іконка займала менше місця.

   Також, іконка часто відображається в закладках браузера. Іншими словами, вона виступає візуальним втіленням Вашого сайту

   Сучасні браузери автоматично намагаються отримати із сайту файл favicon.ico, що добре видно з логів доступу до сайту:

   62.212.234.18 - - [10/Oct/2007:00:32:17 -0400] "GET /favicon.ico HTTP/1.1" 200 1406 "-" "Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.7) Gecko/20070914 Firefox/2.0.0.7"

   Однак, було б добра, також, прописати в meta-тегах сайту (в середині блоку <HEAD>) шлях до файлу:

<link rel="icon" href="/favicon.ico" type="image/ x-icon">
<link rel="shortcut icon" href="http://info-pages.com.ua/favicon.ico" type="image/ x-icon">


   У цьому випадку іконка буде взята не зі стандартного розміщення, а по зазначеному шляху в "shortcut icon", навіть якщо вона розміщається на іншому сайті. Це дозволяє, зокрема, мати одну іконку для декількох сайтів

   Для того, щоб створити іконку для Вашого сайту, потрібно знайти підходяще зображення, що було б помітне при невеликому розмірі. І розмістити його у вигляді файлу "favicon.ico" у кореневому каталозі сайту, тому що історично склалося, що там його шукає Internet Explorer. Зазвичай використовується зображення розміру 16?16 пікселів формату ICO.

   Для забезпечення сумісності (наприклад, була помічена проблема із браузером Opera) потрібно використовувати розміри зображення 16 на 16, із числом кольорів 16 або 256. Звичайно ж, формат Windows Icon, у який ми перетворимо зображення, що вийшло, передбачає й кращі характеристики іконки.
   Шлях до файлу, його формат і розміри зображення можуть бути будь-якими, припустимими для WWW (за винятком Internet Explorer, що допускає для значка тільки формат ICO, "лежачого" у корені сервера).
   Всі сучасні браузери розуміють вказівку знаходження значка в html-коді й можуть використовувати замість формату ICO формат PNG, GIF, BMP, тощо.

   При додаванні картинок в іконку варто пам"ятати, що більша іконка може гальмувати завантаження сайту, тому що іконка завантажується однієї з перших

   Значок може бути не тільки відображенням якого-небудь певного логотипа. Значок - це насамперед велика ідея, яку треба запхнути в малюнок розміром 16 на 16 пікселів.
Категория: Приклад створення web-сайту | Добавил: defaultNick (18.11.2009)
Просмотров: 1350
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz