П`ятниця, 29.03.2024, 09:21 | RSS | Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход
Створення
Просування
Оптимізація
Ми переїхали!!!
Нова адреса сайту http://buildsait.pp.ua/
Главная
Меню сайта
Категории раздела
Підготовка до створення сайта [8]
Добре спроектований проект, буде створити простіше та швидше. Сюди відноситься: вибір тематики сайта, практичні поради для початківців і ін...
Установка програм [9]
Список необхідних програмних інструментів для створення web-проектів (сайтів). Інструкції по установці програм і посилання на дистрибутиви.
Приклад створення web-сайту [12]
Опис практичного прикладу створення конструкції web-сайту. Практичний приклад створення web-сайту.
Хостинг і домен [7]
Поняття хостингу і домену. Опис видів хостингу, їх порівняння і правила вибору оптимального хостингу. Як правильно підібрати ім'я домену...
Оптимізація web-сайту [7]
Оптимізований під пошукові системи web-сайт забезпечує високі позиції, швидку індексацію сторінок і, як результат, більшу кількість відвідувачів.
Розкручення web-сайту [9]
Опис основних видів і способів розкручення web-сайту. Опис різноманітних факторів, які впливають на позицію отриманих сторінок web-сайту при пошуковому запиті.
Заробіток web-майстра [6]
Опис основних видів заробітку web-майстрів, власників сайтів. Опис деяких партнерських програм, спосіб їх ефективного використання.
Joomla, Drupal, Wordpress [3]
Статті про CSM Joomla, Drupal та Wordpress
Joomla [4]
Матеріали пов'язані з використанням Joomla
Wordpress [1]
Матеріали пов'язані з використанням Wordpress
Drupal [1]
Матеріали пов'язані з використанням Drupal
Поиск
Наші спонсори
Тут може бути розміщена Ваша реклама

Главная » Статьи » Приклад створення web-сайту

7. Технологія створення web-проекту
   Технологія створення web-проекту

   <Ну що ж, давайте приступимо до створення Web-проекту. Будемо вважати, що ви вже встановили всі необхідні програмні інструменти.

   Зважаючи на те, що в прикладах створення сайтів ми будемо використовувати шаблонові технології Smarty, наш сайт буде складатися із двох основних файлів.

   Якщо ви вже прочитали посібник користувача по Smarty, те повинні пам'ятати що використання Smarty ділить в окремі файли верстку сторінки і програмний код PHP.

   Один файл буде містити шаблон, або інакше кажучи, конструкцію сайту у вигляді коду html (давайте назвемо цей файл умовно - «файл-шаблон»), а другий файл буде містити код PHP (умовно назвемо його - «файл PHP»).

   Обидва файли нам необхідно буде редагувати за допомогою спеціальних текстових редакторів.
   Для редагування «файлу-шаблона» зручно підійде Dreamweaver, за допомогою якого можна безпосередньо створювати необхідні компоненти й відразу ж переглядати їх у браузері й редагувати код html.
   Для редагування «файлу PHP» можна використовувати спеціальний редактор PHP, наприклад, PHP Editor. Як правило, у таких редакторах існує безліч функцій, які дозволяють правильно написати код PHP, простежать за коректністю використання змінних, ну й, звичайно, велика довідка по різних функціях, готові шаблони процедур, підказки й т.д. (особисто я, для редагування «файлу PHP», використовую той же Dreamweaver, а відповіді на всі запитання шукаю на форумах).

   Методика створення сайту буде наступна:
   1. Створюємо «файл-шаблон».
   Це буде виглядати як сторінка з html кодом, а називатися *.tpl (наприклад «index.tpl» або «main.tpl»), що буде зберігатись у папці, якою користується Smarty (за замовчуванням Smarty пропонує: smarty/templates/).
   Файл буде виглядати як звичайна html-сторінка, у яку ми, під видом прописаних змінних Smarty, будемо вставляти додатковий html-код. І в такий спосіб користувачеві в браузер буде видаватися остаточно сформована сторінка.
   Ви можете створювати необмежену кількість «файлів-шаблонів» і в міру необхідності викликати різні шаблони.
   2. Створюємо «файл PHP».
   Це буде виглядати як сторінка з кодом PHP і називатися *.php (наприклад «index.php» або «main.php»). Файл буде зберігається в кореневому каталозі нашого сайту й буде основною (індексною) сторінкою, яка буде автоматично виконуватись при переході користувачів Інтернету на ваш сайт (ваше доменне ім'я).

   Давайте розглянемо весь ланцюжок дій, які будуть відбуватися на віддаленому Web-сервері, починаючи від переходу користувачів по адресному рядку браузера на ваш сайт і виводу у браузер кінцевої сторінки.
   Коли користувачі виконують запит до Web-сервера (перехід у браузері на ваш сайт), Web-сервер починає виконання головного (індексного) файлу (у нашому випадку це буде «файл PHP»). Код цього файлу обробляється (робляться запити до баз даних, обчислюються необхідні арифметичні, логічні операції), результати операцій і частини коду html заносяться в змінні PHP. Потім, так як ми використовуємо шаблонові технології Smarty, значення змінних PHP привласнюються змінним Smarty. Після того, як всі необхідні операції коду виконалися, викликається «файл-шаблон». Як ви вже знаєте, «файл-шаблон» це html-сторінка, у якій ми, заздалегідь у певних місцях вказали змінні Smarty. Тепер, Web-сервер замість змінних Smarty підставить їхнє значення у вигляді додаткового html-коду. І... оля-ля))) от, у результаті всього цього, користувачеві у вікні браузера буде виведена програмним методом створена сторінка сайту.
   Як бачите, нічого складного тут немає. На цьому наш перший етап створення сайту будемо вважати засвоєним, і починаємо практикуватися.

   Детально про створення «файлу PHP».
   Детально про створення «файлу-шаблона».

   Робимо практичний урок - створюємо найпростіші «файл PHP» і «файл-шаблон» і виводимо в браузер нашу першу сторінку.
Категория: Приклад створення web-сайту | Добавил: defaultNick (18.11.2009)
Просмотров: 1313
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz