П`ятниця, 26.04.2024, 21:09 | RSS | Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход
Створення
Просування
Оптимізація
Ми переїхали!!!
Нова адреса сайту http://buildsait.pp.ua/
Главная
Меню сайта
Категории раздела
Підготовка до створення сайта [8]
Добре спроектований проект, буде створити простіше та швидше. Сюди відноситься: вибір тематики сайта, практичні поради для початківців і ін...
Установка програм [9]
Список необхідних програмних інструментів для створення web-проектів (сайтів). Інструкції по установці програм і посилання на дистрибутиви.
Приклад створення web-сайту [12]
Опис практичного прикладу створення конструкції web-сайту. Практичний приклад створення web-сайту.
Хостинг і домен [7]
Поняття хостингу і домену. Опис видів хостингу, їх порівняння і правила вибору оптимального хостингу. Як правильно підібрати ім'я домену...
Оптимізація web-сайту [7]
Оптимізований під пошукові системи web-сайт забезпечує високі позиції, швидку індексацію сторінок і, як результат, більшу кількість відвідувачів.
Розкручення web-сайту [9]
Опис основних видів і способів розкручення web-сайту. Опис різноманітних факторів, які впливають на позицію отриманих сторінок web-сайту при пошуковому запиті.
Заробіток web-майстра [6]
Опис основних видів заробітку web-майстрів, власників сайтів. Опис деяких партнерських програм, спосіб їх ефективного використання.
Joomla, Drupal, Wordpress [3]
Статті про CSM Joomla, Drupal та Wordpress
Joomla [4]
Матеріали пов'язані з використанням Joomla
Wordpress [1]
Матеріали пов'язані з використанням Wordpress
Drupal [1]
Матеріали пов'язані з використанням Drupal
Поиск
Наші спонсори
Тут може бути розміщена Ваша реклама

Главная » Статьи » Установка програм

Установка Denwer
   Сайт розробника http://dklab.ru.

   Дистрибутиви Denwer (Денвер) завантажуємо тут:   http://www.denwer.ru
   Більшість статей цього сайту посвячені процесу опису створення Web-проекту з установкою всіх програмних інструментів (MySQL, PHP, Web-server Apache) окремо, однак ви можете також, повноцінно користуватись й Denwer’ом. Тоді, вам, буде необхідно пам’ятати, що передбачуваним місцем створення сайту, у нас буде "С:\apache\localhost\www".

  Отже, ви вирішили встановити Денвер.Він має щось на зразок ядра, або «серця» - так званий «базовий пакет», що займає близько 5.5 MB. Все інше поставляється у вигляді пакетів розширень, про які йтиметься в інших статтях.
    Базовий пакет містить більшість необхідних програм і утиліт:
  • Інсталятор (підтримується також інсталяція на flash-накопичувач).
  • Apache, SSL, SSI, mod_rewrite, mod_php.
  • PHP5 з підтримкою GD, MySQL, sqLite.
  • MySQL5 з підтримкою транзакцій.
  • Система управління віртуальними хостами, заснована на шаблонах. Щоб створити новий хост, вам потрібно лише додати директорію в каталог / home, правити конфігураційні файли не потрібно. За замовчуванням вже підтримуються схеми іменування директорій багатьох популярних хостерів; нові можна легко додати.
  • Система управління запуском і завершенням всіх компонентів Денвера.
  • PhpMyAdmin - система управління MySQL через Web-інтерфейс.
  • Емулятор sendmail і SMTP-сервера (відлагоджувальна «заглушка» на localhost: 25, складаються приходять листи в / tmp у форматі. Eml); підтримується робота спільно з PHP, Perl, Parser і т.д.
Підготовка до роботи з мережею
   Щоб відразу розставити всі крапки над «і», давайте переконаємося, що ваш комп'ютер дійсно налаштований для роботи з мережею. Зазвичай саме так і буває за замовчуванням, але все ж ...
   Багато асоціюють слово «мережа» з Інтернетом, локальною мережею або хоча б модемом. І даремно. Фраза «настроїмо мережа» може мати сенс навіть у тому випадку, коли жодного з перерахованих пристроїв біля комп'ютера немає! Тут мається на увазі лише установка драйверів і мережевих протоколів, які дозволять Apache запуститися і працювати на локальній машині.

   Отже, самий простий тест: відкрийте Пуск - Виконати і введіть там команду:   ping 127.0.0.1

   Після натискання Enter ви повинні побачити приблизно наступну картину:

   Процес триває кілька секунд. Якщо ви це бачите, то все гаразд, і ви можете приступати до інсталяції дистрибутива. Якщо ж, наприклад, вікно лише «блимне» (відкриється і одразу закриється), або ж будуть виведені якісь неприємні повідомлення, значить, мережеві протоколи у вас не встановлені, а тому читайте далі.

   Ви, напевно, вже зрозуміли, що ваше завдання зараз - добитися, щоб адреса 127.0.0.1 «пінгувался».
   В разі проблем користувачам потрібно перевірити, що команді ping не заважає встановлений вручну антивірус або фаєрвол. Спробуйте відключити ці програми: якщо допомагає, то потрібно разбіратся з їх настройками.

Установка дистрибутива
   Запустіть завантажений інсталятор Денвера. Ви побачите перед собою щось на кшталт наступного:

   Вас запитають про те, в який каталог ви хотіли б встановити комплекс (за замовчуванням використовується C: \ WebServers, вам потрібно лише натиснути Enter, щоб погодитися з цим вибором). У вказаному каталозі будуть розташовані абсолютно всі компоненти системи, і поза ним ніяких файлів надалі не створюються (крім ярлики на Робочому столі).
   Наполегливо радимо вам встановлювати комплекс до каталогу першого рівня - тобто, C: \ WebServers, а не, наприклад, C: \ My \ WebServers. Справа в тому, що інсталятори пакетів розширень шукають базовий комплект саме на першому рівні по всіх дисках. І, якщо не знаходять, змушують вас ввести ім'я директорії вручну. Напевно, вам не потрібні зайві зволікання при встановленні розширень? ..

   Далі вам запропонують ввести ім'я віртуального диска, який буде пов'язаний з тільки що вказаної директорією. Рекомендуємо вам погодитися із значенням за умовчанням (Z:). Важливо, що диска з такою назвою ще не повинно міститися в системі - частіше за все так і відбувається з диском Z:.

  Після цього почнеться копіювання файлів дистрибутива, а під кінець вам буде поставлено питання, як саме ви збираєтеся запускати і зупиняти комплекс.
    У вас є дві альтернативи:
  1. Створювати віртуальний диск під час завантаження машини (природно, інсталятор подбає, щоб це відбувалося автоматично), а при зупинці серверів його (диск) не відключати. На мій погляд, це найбільш зручний режим, і я сам користуюся тільки їм.
  2. Створювати віртуальний диск тільки за явної команді старту комплексу (при натисканні на ярлик запуску на Робочому столі). І, відповідно, відключати диск від системи - при зупинці серверів.
   Власне, от і все. Ви зможете виконати установку комплексу, маючи всього 2 клавіші на клавіатурі: Enter і Y (щоб ввести Yes).

Перший запуск Денвера
   Нарешті, установка завершена!!!
   Відразу ж клацайте по створеному інсталятором ярлику Start Denwer на Робочому столі, а потім, дочекавшись, коли всі консольні вікна зникнуть, відкривайте браузер, набираючи в ньому адреса: http://localhost/denwer/. Виходити з Інтернету при цьому не обов'язково.

   Деякі ОС мають звичай при першому запуску Internet Explorer-а викликати Майстер підключення. Якщо це сталося на вашій машині, накажіть горе-майстру «відвалити» - нібито, ви вже налаштували підключення самостійно.

    Якщо тестова сторінка все ж таки не завантажиться, перевірте:
  • Відключений Чи є у вас проксі-сервер в настройках браузера? Докладніше тут.
  • Запущено чи Денвер? Якщо так, чи немає помилок при натисканні на піктограмі пера (справа внизу)?
  • Не запущений Чи є у вас якийсь інший Web-сервер, який заважає Денвер (часто буває в Windows XP)? Наприклад, Microsoft IIS? Якщо так, вимкніть його.
  • Можливо ви користуєтеся SKYPE, який використовує той самий порт, що необхідний для Денвер, тоді просто відкючіть SKYPE.
   Нарешті, якщо нічого не допомагає, загляньте в список поширених питань, а потім, якщо проблема не вирішиться, відправте детальний опис помилки в форум.

    Денвер пройшов тестування в наступних ОС:
  • Windows 95/98/ME;
  • Windows NT/2000/XP/2003;
  • Windows Vista.
Категория: Установка програм | Добавил: defaultNick (28.09.2009)
Просмотров: 1068
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz